Amsterdam – stellplatz zavřen

Komentářů:

0

K prvnímu červenci 2020 zavřeli v Amsterdamu stellplatz bez náhrady, v budoucnu tedy budu odkázán jen na kempy a nebo se pokusit stát na divoko.

K Amsterdamu mám trochu jiný vztah než k jiným evropským městům – snad proto, že jsem je ze všech západních měst asi navštívil a spal v něm nejvíce krát a tak mne tato ztráta tak trochu mrzí.

Paradoxně, nemám žádnou fotku stellplatzu – on ostatně moc krásy nepobral, takové parkoviště se zpevněnou plochou, obehnané drátěným plotem, se samoobslužným kioskem. I tak byl často zaplněn.

Zážitek byla pro suchozemce doprava do centra – zdarma přívozem, kousek od kempu. A Amsterdam na kole, to je zážitek sám o sobě. V Nizozemí bylo kolo většinou na pohodu, ale to neplatí o Amsterodamu, tady to byl v centru šílené. Kola, auta, tramvaje, vše dohromady. Ale tenhle stellplatz měl pro návštěvu města ideální polohu.

Náhrada

K dispozici je tak kemp Vliegenbos (€34) a Zeeburg (€32) – ceny v závorkách jsou cena za noc/dvě osoby – cenově to tedy vyjde víceméně stejně, ale prostředí je hezčí.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Vytvořte si web nebo blog na WordPress.com

%d blogerům se to líbí: