Týden 43 – výběr novinek

Komentářů:

0

Poznámka: neustále doplňovaný a aktualizovaná seznam všech českých blogů a stránek s tématem cestování s obytným autem a přívěsem je k nalezení zde.

Přehled novinek za 43. týden – zprávy z Francie, cestopisy z Itálie, tipy na výlety, rozhovory s kempaři i popis historie nejpěknějšího československého přívěsu. K tomu pár videorecenzí obytek i návody na vestavbu.

Nové články  • All4Camper:

Ostatní

  • Garáž: Luxusní obytný automobil s vlastní garáží – Scania NL je exkluzivní záležitostí nejen kvůli tomu, že ji pohání šestnáctilitrový motor, ale také proto, že jde o zakázkovou stavbu pro konkrétního zákazníka. Žádná masová výroba, žádné unifikované řešení, ale vše ušito na míru. V tomhle případě je majitelem chlapík, který chce mít na cestách nejen veškerý myslitelný komfort, ale i jeden ze svých osobních automobilů.

VideoPředstavení – mini recenze


  • CI Kyros – Obytné dodávky CI Kyros to je skvělá hodnota za Vaše peníze. Skvělí poměr ceny výkonu kvality. V současné době Caravans International nabízí tři řady obytných dodávek CI Kyros.

Vestavba – postupy


  • Milkovci – Novinky v dodávke E18 – Sme Milkovci a v našej dodávke Féllix spoznávame Slovensko. V tomto videu Vás prevedieme práve tým, ako to v našej dodávke máme prestavané, čo tam používame a ako fungujeme.

Cestopisy

  • Na Felde naprieč Slovenskom – V dnešnom podcaste sme sa vrátili do horúcich slnečných dní a pozreli sme sa na roadtrip po Slovensku na úžasnej Drakule. Drakula je Felícia pick up prerobená na obytné autoZanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Vytvořte si web nebo blog na WordPress.com