Týden 50 – výběr novinek

Komentářů:

0

Poznámka: neustále doplňovaný a aktualizovaná seznam všech českých blogů a stránek s tématem cestování s obytným autem a přívěsem je k nalezení zde.

Přehled novinek za 50 týden roku 2020 – opět vzpomínka na Itálii i aktuální zprávy ze Španělska, opět video z cesty Rumunskem. Pár informací o nejnovějších trendech cestování, tipy na výlet i pár článků o obytných vozech. Vše doplněné o videa ze zahájení přestaveb, rozhovor s prodejcem obytných vozů, video o obytných vozech Le Voyageur a pár dalších zajímavostí.

A na začátek něco na zahřátí, protože káva v kelímku se asi přesunuje do ilegality, tady je takové pokušení na šálek kávy se stručnou domácí přípravou:

Nové články


  • Bydlíkem Evropou: reportují z Asturie (Španělsko): Navio – jenže prší a prší, takže sepsali zajímavé povídaní o španělských „stodolách“

Ostatní – Mix

  • Garaž: Hummer jako nezastavitelný obytňák pro dobrodruhy – obytný vůz můžete při troše šikovnosti postavit prakticky z jakéhokoliv auta. Důkazem toho je i tenhle Hummer s obytnou nástavbou, který se může stát splněným snem dobrodruhů toužících po kompaktním a nezastavitelném expedičním stroji.


Video

Vestavby  • Prestavba dodávky na obytné auto – police– Citroen Jumper prochází přestavbou na karavan. Prestavba dodavky na karavan je casto narocnejsia ako je podla mna nutne, mojim cielom je postavit ju lacno no tiez utulne a prakticky. Zacal som s vrchnou castou, polickami sa dozviete prave dnes.

Cestopisy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Vytvořte si web nebo blog na WordPress.com