ADAC campcard 2022 v časově omezené slevě

ADAC nabízí aktuálně svoji slevovou kempingovou kartu s 45% slevou. Lze ji tedy koupit pro iPhone, iPad i Android, sleva platí do 28.2.2022 – lze ji tedy koupit za €4.99 místo €8.99, v přepočtu za 120-129 Kč:

Najít přesný počet zařízení, kde lze slevu uplatnit, není tak snadné. Podle portálu PinCAMP slevy s kartou nyní nabízí 1731 kempů v Evropě , jak se lze přesvědčit na tomto odkaze . Samotný ADAC zase na svých stránkách uvadí 3.000 slevových nabídek a na kartě samotné je dokonce údaj o více jak 3500 slevách. Ať tak či onak, najít kemp s akceptací karty nebude až takový problém.

Co je to ADAC campcard?

Slevy na kartu ADAC Campcard platí minimálně 50 dní v roce v obdobích stanovených provozovateli kempů. Sleva platí od první noci a v pruměru se pohybuje kolem 15 procent – přičemž se vtahuje jak na cenu za stání, tak za osoby – některé kempy dokonce po předložení karty odpouštějí poplatky za psy a děti do 6 let.

Jako u všech podobných slev platí, že:

  • Nabídky mohou být omezeny na určité stánky nebo pronájem ubytování
  • Slevy nelze kombinovat s jinými slevami
  • ADAC Campcard je nutné předložit při rezervaci nebo registraci
  • Slevová karta je nepřenosná a musí být správně a pravdivě celá

Výhodou karty je, že slevy často platí i v sezoně – například v chorvatském kempu Belvedere Trogir. by v sezoně nechala rodina s dvěma dětmi částku kolem €60 za noc, na kartu je zde ale poskytována 5% sleva, tj. karta v akci se zaplatí za dvě noci (2x€3).

kartu lze získat i jako součást knižních průvodců – ty jsou rozděleny dle evropských regionů a jejich cena se pohybuje kolem €25 + poštovné. Jsou výhradně v německém jazyce a jejich pořízení tak není zdaleka tak výhodné jako jen samotné digitální aplikace a slevové karty.

Co je to PiNCAMP?

PiNCAMP je web či lépe řečené celý systém zbývající se kempy, který provozuje ADAC. Cílem je celý proces kempování zdigitalizovat, tedy z jednoho bodu zpřístupnit jak informace o kempu, tak možnost si zarezervovat místo. Je to jakýsi startup založený společností ADAC v roce 2019 a pokračovatel dřívějšího systému ADAC Camping World. Informace jsou ale převážně v němčině, ostatně hlavní cílovou skupinou jsou především němečtí rekreanti. To ale v praxi tak nevadí, překladač v prohlížeči si s tím poměrně dobře poradí – a informováni jste například i o tzv. korona pravidlech s odkazy na registrační formuláře:

PiNCAMP nabízí táborníkům a dalším návštěvníkům stránek jednoduché vyhledávání a rychlý přehled informací o každém kempu. K tomu také spoustu inspirace pomocí informačních buletinů a přehledů, ebooků a magazínu.  Poskytuje informace o zhruba 9.000 kempech, 8.000 destinacích a několik desítek tisíc uživatelských hodnocení.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Začít s blogem na WordPress.com.

%d blogerům se to líbí: