Nezapomeňte se smát – karavaning s humorem

Doba není příliš veselá a nemá snad ani cenu příliš do hloubky rozebírat proč a nebo jestli se to zlepší. Když už se zdálo, že covid je za námi, přišlo napadení Ukrajiny a nad budoucností tak opět visí černý mrak a velká nejistota. I přesto si myslím, že je dobré se občas zasmát a trochu si odpočinout. Třeba při sledování krátkých komedií ze série Lol:-).

LOL ComediHa!

U nás rozhodně není neznámá, mezi karavanisty je poměrně rozšířený klip dělající si legraci z velikosti v karavaningu. Ale na tohle téma, tím myslím karavaning, vzniklo více krátkých komedií, jejichž výběr naleznete níže.

A pokud vás zaujaly a zjistili jste, že smích vám pomohl, podívejte se na jejich kanál na youtube – naleznete tam stovky dalších krátkých skečů na různá témata – od Evy a Adama, přes Divoký západ, moderní kanceláře, svatby, pohřby, letištní kontroly, lupiče, policisty, autobazary až po soudy, partnerské vztahy, pobyt v kosmu a mnoho dalších životních situací. Záběr je neuvěřitelný.

Karavaning pro zasmání

Tohle je výběr jejich skečů, kde si dělají legraci tak či onak nějak napojenou na téma obytné vozy a z některých zvyků karavanistů. Naleznete tam i ten nejznámější, dělající si legraci z velikosti, je to pátý klip v levém sloupci, ten jediný není krátký, ale obsahuje hned několik scének, z nichž karavanistů se týkají dva, jeden na začátku a druhý na konci.

Co je to LOL 🙂 ComediHa!?

LOL 🙂 ComediHa! je originální série neverbálních komediálních skečů z Kanady, první premiéra se odehrála před 11 lety, 27. února 2011. Od té doby se natočilo bezpočet krátkých klipů, došlo i na natáčení na místech jako je Kuba, Las Vegas, Utah, Řecko nebo Švýcarsko. 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: