Hobby a Volkswagen spolu

Společnost Volkswagen Užitkové vozy (VWN) a výrobce obytných vozidel Hobby včera podepsali smlouvu o dlouhodobé spolupráci. Hobby tak již v tomto toce nabídne obytné auto založené na na skříňové dodávce Crafter

Nová vozidla budou poprvé k vidění ke konci srpna tohoto roku na výstavě Caravan Salon v Düsseldorfu.

Lars Krause, člen představenstva VWN odpovědný za prodej a marketing uvedl : „V posledních několika letech jsme zaznamenali u našich obytných vozů trvale rostoucí trend. To se netýká pouze našich modelů California , ale celého odvětví. ‚Vanlife‘ se stal skutečným životním stylem.
Proto se velmi těšíme na partnerství s Hobby. Jsme pevně přesvědčeni, že náš Crafter je ideálním základním vozidlem pro obytné vozy Hobby.

Spolupráce se společností Volkswagen Užitkové vozy bude pro skupinu Hobby-Fendt určovat budoucí trend a otevírá nám zcela nové možnosti“ říká s potěšením Bernd Löher, jednatel společnosti Hobby. „Crafter je vybaven všemi prvky, které naši zákazníci již znají z osobních vozů a oceňují je, zejména v oblasti bezpečnosti. Pro Hobby je to ideální doba pro strategické rozšíření portfolia a vstup do prémiového segmentu obytných vozů – jedné z nejsilněji rostoucích kategorií na trhu s vozidly pro volný čas.“ pokračuje Löher.

Stručný popis společností

Volkswagen Užitkové vozy – přepravujeme úspěch, svobodu a budoucnost.

Značka Volkswagen Užitkové vozy (VWN) jako přední výrobce lehkých užitkových vozidel zásadně mění podobu přepravy zboží, osob a služeb udržitelným způsobem. Naše vozidla přepravují stavební dělníky, rodiny a dobrodruhy, rohlíky, balíky nebo surfovací prkna. Každý den pomáhají nespočtu lidí po celém světě odvádět dobrou práci, jsou na cestách jako mobilní dílny a přivážejí lékaře záchranné služby a policisty na jejich pracoviště. V závodech v Hannoveru (D), Poznani (PL), Wrześni (PL) a Pachecu (ARG) vyrábí přibližně 24 000 zaměstnanců modely Transporter, Caddy, Crafter a Amarok a od roku 2022 také model ID. Buzz – plně elektrickou verzi našeho ikonického modelu Bulli. VWN je také vedoucí značkou koncernu Volkswagen v oblasti autonomního řízení a služeb mobility, jako je mobilita jako služba a doprava jako služba, což jsou oblasti, v nichž utváříme budoucnost mobility. Tímto způsobem značka posouvá společnost zítřka se všemi jejími požadavky na čistou, inteligentní a udržitelnou mobilitu. To je to, co Volkswagen Užitkové vozy představuje svým příslibem značky: Přepravujeme úspěch, svobodu a budoucnost.

Hobby – postaveno pro život

Společnost Hobby vyrábí karavany a obytné vozy ve Fockbeku v severním Německu již 55 let – spolehlivě, s vášní a průkopnicky. V továrně v centru Šlesvicka-Holštýnska vyrábí 1 200 zaměstnanců více než 15 000 obytných vozidel ročně. 350 autorizovaných prodejců ve všech evropských zemích a obchodní zastoupení po celém světě poskytují zákazníkům Hobby poradenství a podporu. Kromě společnosti Hobby-Wohnwagenwerk Ing. Harald Striewski GmbH patří do skupiny HOBBY také bavorská společnost Fendt-Caravan GmbH, společnost Formlight GmbH ze Severního Porýní-Vestfálska, která se specializuje na osvětlení nábytku, a společnost Rendsburger Feuerverzinkerei GmbH.

Zdroj: tisková zpráva

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Začít s blogem na WordPress.com.

%d blogerům se to líbí: