ADAC Camping Card 2023

ADAC Campcard 2023 v časově omezené slevě

Komentářů:

5

ADAC svoji kartu během roku zdražil o jedno euro, ale aktuálně ji nabízí s 45% slevou. Lze ji tedy koupit pro iPhone, iPad i Android, sleva platí do 31.1.2023 – lze ji tedy koupit za €5.99 místo €9.99, v přepočtu za 150 Kč pro Android a cca 130 Kč pro iPhone:

Najít přesný počet zařízení, kde lze slevu uplatnit, není tak snadné. Podle portálu PinCAMP slevy s kartou nyní nabízí téměř 2000 kempů v Evropě , jak se lze přesvědčit na tomto odkaze (v lednu 2023 zde bylo 1969 kempů akceptujících kartu). Samotný ADAC zase na svých stránkách uvadí až 3.000 slevových nabídek a na kartě samotné je dokonce údaj o více jak 3500 slevách. Ať tak či onak, najít kemp s akceptací karty nebude až takový problém.

Co je to ADAC campcard?

Slevy na kartu ADAC Campcard platí minimálně 50 dní v roce v obdobích stanovených provozovateli kempů. Sleva platí od první noci a v pruměru se pohybuje kolem 15 procent – přičemž se vtahuje jak na cenu za stání, tak za osoby – některé kempy dokonce po předložení karty odpouštějí poplatky za psy a děti do 6 let.

Jako u všech podobných slev platí, že:

 • Nabídky mohou být omezeny na určité stánky nebo pronájem ubytování
 • Slevy nelze kombinovat s jinými slevami
 • ADAC Campcard je nutné předložit při rezervaci nebo registraci
 • Slevová karta je nepřenosná a musí být správně a pravdivě celá

Výhodou karty je, že slevy často platí i v sezoně – například v chorvatském resortu Zaton lze od poloviny dubna do druhé třetiny června a pak v září a říjnu díky kartě dosáhnout na slevu 25% z poplatku za místo a osoby. Čtyřčlenná rodina tak ušetří zhruba €12 za noc, poplatek za kartu se vrátí během první noci v kempu.

Kartu lze získat i jako součást knižních průvodců – ty jsou rozděleny dle evropských regionů a jejich cena se pohybuje kolem €27 + poštovné. Jsou výhradně v německém jazyce a jejich pořízení tak není zdaleka tak výhodné jako jen samotné digitální aplikace a slevové karty.

Co je to PiNCAMP?

PiNCAMP je web či lépe řečené celý systém zbývající se kempy, který provozuje ADAC. Cílem je celý proces kempování zdigitalizovat, tedy z jednoho bodu zpřístupnit jak informace o kempu, tak možnost si zarezervovat místo. Je to jakýsi startup založený společností ADAC v roce 2019 a pokračovatel dřívějšího systému ADAC Camping World. Informace jsou ale převážně v němčině, ostatně hlavní cílovou skupinou jsou především němečtí rekreanti. To ale v praxi tak nevadí, překladač v prohlížeči si s tím poměrně dobře poradí – a informováni jste například i o tzv. korona pravidlech s odkazy na registrační formuláře:

PiNCAMP nabízí táborníkům a dalším návštěvníkům stránek jednoduché vyhledávání a rychlý přehled informací o každém kempu. K tomu také spoustu inspirace pomocí informačních buletinů a přehledů, ebooků a magazínu.  Poskytuje informace o zhruba 9.000 kempech, 8.000 destinacích a několik desítek tisíc uživatelských hodnocení. V České republice je v nabídce přes 100 kempů:

ADAC kempy v České republice
ADAC kempy v České republice

úvodní obrázek: PinCAMP

 1. Ahoj. Lze ADAC kartu pro Android koupit i jinak než přes Google?

  To se mi líbí

  1. Martin Strimpfl avatar
   Martin Strimpfl

   Tak to bohuzel neporadim

   To se mi líbí

   1. Zdravím. jen se zeptám pane Strimpfl máte něco společného s concorde caravan clubem? Já jen že mají na svých stránkách stejný článek i s foto a není to jediný stejný článek. Jinak poklona a poděkování za vaši práci , vše dokonalé super informace.

    To se mi líbí

    1. Martin Strimpfl avatar
     Martin Strimpfl

     Dik za pochvalu. Ten Concorde Club je v poradku, kdysi mne pozadali, zda mohou prejimat clanky.

     To se mi líbí

     1. Díky za vysvětlení a jsem rád že to tak je. Vaše práce je opravdu obdivuhodná obzvlášť v dnešní době kdy si z našeho koničku opravdu všichni udělali neskutečný business. Informace bez reklamy bez jakékoli preference zcela objektivní a obsáhlé. Hodně štěstí při další práci a kdyby jste cokoli potřeboval ohledně auta klidně se ozvěte rád pomůžu. Kempujeme a auta opravujeme už 25 roků.

      To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Vytvořte si web nebo blog na WordPress.com

%d blogerům se to líbí: