VAN Night – aplikace pro příznivce spaní v autě a kempovacích dodávkách

Komentářů:

0

Francouzská síť Camping-Car Park, která provozuje ve Francii, a vlastně dnes i v dalších evropských zemích, síť stání pro obytná auta, představila na konci dubna tohoto roku svoji novou aplikaci, VAN Night.

Na rozdíl od jejich klasické aplikace je tato aplikace přímo zaměřená na cestovatele jen v částečně vybavených vozech, tedy v kempovacích dodávkách, popřípadě různě upravených aut na spaní. Zkrátka na vozidla, kde často chybí pořádné sociální vybavení. Naleznete v ní tedy jen místa, která jsou náležitě vybavena právě pro ně. Aktuálně je zde něco málo přes 90 míst po celé Francii.

Výhodou těchto míst je často blízkost turisticky zajímavých cílů, díky celé infrastruktuře Camping-Car Park si lze místo. rezervovat i dopředu (zde je ovšem nutné si koupit tzv. balíček Privileges Pack za 29 €). Nezanedbatelná je cena za pobyt – místa jsou obvykle levnější než kemp, přitom nabízí vybavení vhodná i pro tato vozidla. Jen je nutné zkontrolovat, zda je sanitární vybavení místa v době plánované návštěvy otevřeno. Mnohá místa mají otevřeno už teď, některá teprve otevírat budou. Do té doby přijímají jen soběstačná vozidla. Sanitární vybavení (záchod, sprchy) je buď přímo v místě stání nebo v maximální vzdálenosti 100 metrů. V místě je také voda, elektřina, odvoz odpadu, wifi hot-spot a minimální plocha na stání pro jedno vozidlo je 40 m². Často se jedná o bývalé obecní kempy, o které se obec již svými silami nedokázala starat.

Důvod pro představení specializované aplikace je jednoduchý – v plnohodnotné aplikaci této sítě se tato místa špatně filtrují a hledají. Navíc je tato aplikace určena spíše pro cestovatele v běžných, plně vybavených, obytných vozech. Tato specializovaná aplikace VAN Night nabídne svým uživatelům jen taková místa, která přesně odpovídají jejich potřebám. Síť Camping-Car Park tak reaguje i na vzestup oblíbenosti tohoto druhu vozidel ve Francii, jen v loňském roce se tam registrovalo více než 14.000 kempovacích a přestavěných dodávek

Aplikaci lze stáhnout zde:

Aplikace je dostupná ve francouzské, anglické, španělské, německé a portugalské jazykové mutaci (přepíná se přímo v aplikaci). Pro používání míst je nutné mít přístupovou kartu s kreditem – podrobnosti na stránkách služby či v některém z článků uvedených níže.

Zdroj: tisková zpráva

úvodní obrázek: Jan Kopřiva , Unsplash

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Vytvořte si web nebo blog na WordPress.com

%d blogerům se to líbí: