Týden 49 – výběr novinek

Komentářů:

0

Poznámka: neustále doplňovaný a aktualizovaná seznam všech českých blogů a stránek s tématem cestování s obytným autem a přívěsem je k nalezení zde.

Přehled novinek za 49. týden roku 2020 – opět vzpomínka na Itálii i aktuální zprávy ze Španělska, opět video z cesty Rumunskem ale navíc i cesta po Slovinsku a kousku Itálie i video z naší Jižní Moravy. Recenze nových obytek, tipy na cestování o svátcích, kde najít informace pro lyžaře v karavanech či jaké zlepšení si připravil jeden český stellplatz.

Nové články

  • Bydlíkem Evropou: pilně reportují z Asturie (Španělsko): San Esteban aneb jak se loví internet a ryby, Cudillero aneb dobré zkušenosti se západním pobřežím pokračují, Leuarca – prší a fouká, Playa de Arnelles – prší a kroupy k tomu, ale rozkrytí tajemství malých domečků na kamenných nohách.


  • Silver On The Road: Odpadkový koš v obytném voze – vestavbě – Nalezení vhodného místa pro odpadkový koš ve vestavbě nemusí být vždy jednoduché. Tip na vhodné umístnění spolu s dalšími možnými řešeními.

Ostatní – Mix

  • Garaž: Bydlík na bázi Transitu může klidně do divočiny – Život či cestování v obytném voze nabírá na čím dál větší popularitě, proto s poptávkou roste zákonitě i nabídka. Ne každému stačí dálnice nebo pohodlné kempy, takže když vás srdce táhne do divočiny, potřebujete to správné náčiní. A Winnebago Ekko postavené na bázi Transitu 4×4 se zdá býti kvalitním nástrojem.

  • Web pro lyžaře v obytňácích, tedy seznam míst pro „stání s lyžováním“ obytných vozů a karavanů poblíž sjezdových tratí,  mění adresu, takže ta nová je: https://www.prostellplatz.cz/skiing/

  • Stellplatz v Adršpachu upravil přípojku vody na zimní provoz, takže doplnění by mělo být možné i pokud je pod nulou.

Video


  • Menší obytný vůz – ADRIA Compact PLUS – Ukážeme Vám přednosti tohoto menšího, ne tak známého modelu. Vymyká se svými menšími rozměry, ale zároveň chytře řešeným interiérem. No posuďte sami ve videu

Vestavby

  • Adam’s life: Rozvržení dodávky – plánování vybavení a půdorysu nove vestavby. IMHO překombinované řešení ale třeba mu to vyjde.  • Stavím OBYTNOU DODÁVKU #13 – takový kratší díl naší série z přestavby dodávky. Nic moc velkého už nás stejně nečeká, to nejhezčí co mě i nejvíc bavilo už bylo a nyní to jen dolepit. Ani jsem moc nevlogoval, jen tak něco kutil při volné chvilce

  • Prestavba dodávky na obytné auto – drez– Citroen Jumper prochází přestavbou na karavan. Prestavba dodavky na karavan je casto narocnejsia ako je podla mna nutne, mojim cielom je postavit ju lacno no tiez utulne a prakticky, takto som postupoval aj pri premyslani o kuchynskom dreze. Ako to dopadlo sa dozviete dnes taktiez ako pokracujem s nabytkom a elektrikou.

CestopisyZanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Vytvořte si web nebo blog na WordPress.com