Týden 3 2021 – výběr novinek

Komentářů:

0

Poznámka: neustále doplňovaný a aktualizovaná seznam všech českých blogů a stránek s tématem cestování s obytným autem a přívěsem je k nalezení zde.

Přehled novinek za třetí týden roku 2021 – objevilo se několik videí i cestách do Španělska, Řecka i směr Itálie. Vyrojili se i tipy, kam s (auto)karavanem – od výstavy vín až po rozhledny – může se hodit pro nadcházející jarní prázdniny. Upozornění na nové stání pro obytky v Praze i pár praktických rad ohledně zimního kempování.

Nové články


  • Výlety obytňákem:
    • Serra de Montsant nás vítá v Katalánsku – z Baskicka jsme prchali před zimou a deštěm, Katalánsko nás přivítalo slunečnou oblohou a kupodivu také zimou. Protože se nám postavily do cesty překrásné hory, Serra de Montsant.
    • Za plameňáky a do rýžových polí – nevím, zda by mě při domácím plánování výletu ta oblast nějak oslovila, zda bych věnoval pozornost úzkým proužkům a několika „zeleným flíčkům“, které v mapě označují nejcennější místa přírodního parku delty řeky Ebro mezi všudypřítomnými rýžovými poli.


  • Tec4Camper: Obytným autem na výstavu vín – když jdete na koš, logicky tam budete pít a asi těžko pak někam pojedete. Obytky a karavany jsou naprosto ideální dopravní prostředek i obydlí pro podobné akce. Už v příštím článku představím jeden unikátní stellplatz, který nemůže být pro podobné příležitosti situován lépe myslím, že ten stellplatz už asi každý zná, asi by bylo lepší se i trochu poohlednout po okolí  • AkroMobil: Hymer CrossOver Edition: Dva speciální modely s pohonem 4×4 – Společnost Hymer GmbH & Co. KG ve snaze uspokojit rostoucí zájem zákazníků nabízí dva ze svých oblíbených vozů pro volný čas jako modely edice „CrossOver“. Částečně integrovaný Hymer ML-T 570 a obytná dodávka Hymer Grand Canyon S, oba postavené na základě Mercedes-Benz, dostávají speciální terénní vylepšení s pohonem všech kol jako standard. Rozsáhlá výbava včetně solárního systému přispívá ke zvýšení soběstačnosti až na 10 dní.


  • Silver On The Road: Složení půlkabatu – když jsem si koupil půlkabát na svoji obytku, překvapilo mne, jak je to velký balík. Až teprve při srovnávání mého půl kabátku s půl kabátkem kolegy mne zaujalo, o kolik menší ten jeho balíček je. A přimělo se zamyslet i nad tím, jak to skládám

Ostatní – Mix

  • KaravanGURU – Rady, na co nesmíte zapomenout při plánování dovolené – při plánování dovolené na „divoko“ jsou mezi námi dva typy lidí. Jedni si vyberou cílovou destinaci a vše ostatní nechají náhodě. Druzí si důkladně dovolenou plánují, aby na nic nezapomněli. Pokud patříte do druhé skupiny, přinášíme Vám pár rad, na co byste určitě neměli zapomenout.


Video

Vestavby

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Vytvořte si web nebo blog na WordPress.com