Hinterland – zázemí pro pobyt v Německu

Komentářů:

0

Služeb podobných českému bezKempu přibývá v Evropě poměrně rychle. Seznam nyní aktualizuji častěji než jsem očekával. Další služba tak přibyla i v Německu, které se v téhle oblasti stává evropským šampionem. Podobných služeb už tam působí několik.

Rozhraní služby Hinterland je jednoduché – základní vyhledání vyžaduje jen zadání termínu a upřesnění, zda hledáme místo pro stan, obytný vůz, přívěs a nebo normální ubytování. Další filtr je jednoduchý – zvolit si jde některé ze základních očekávaných služeb jako voda, elektřina, WC či možnost přijet se zvířecím společníkem.

Cena je závislá na zvoleném místě – v podhůří Alp lze najít místo za astronomických €57, naopak v méně atraktivních lokalitách je cena citelně nižší, třebas jen €18 , u lužických jezer jde pak kempovat jen za €13 a nejlevnější nabídky začínají na €10.

U každého místa jsou jak fotky, tak i možnost zobrazit si jeho lokaci na mapě, přehledně je pak uvedeno jeho vybavení. Samozřejmostí je i hodnocení hostů – služba funguje od minulého roku (2020), zprostředkovala již několik tisíc pobytů a tak lze na názory hostů narazit u většiny nabídek.

Jak již bylo zmíněno, podobných služeb je více a podrobný aktualizovaný seznam je k dispozici v tomto článku, včetně této služby: BezKempu – podobné služby za hranicemi

fotky: služba Hinterland

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Vytvořte si web nebo blog na WordPress.com

%d blogerům se to líbí: