France Passion á la Slovinsko: Začuti podeželje

Komentářů:

0

Rakouská služba  Shau Aufs Land spustila nedávno obdobu své služby i ve Slovinsku. Od 22.7.2022 je tak možné využít krásná místa pro kempování i farmách i v této zemi. Nová služba se jmenuje Začuti Podeželje, volně přeloženo jako Zažít venkov a je dostupná na stránkách https://www.zacutipodezelje.si/

Začuti Podeželje – Zažít venkov

V nabídce této mladé služby je zatím 42 míst, ale nabídka se bude postupně rozrůstat. Připravují se totiž další a brzy by celkový počet míst měl stoupnout přes 50 . Koncept je prakticky totožný s tím, jak funguje služba v domovském Rakousku. Zaměřený je tak především na ekologické a další udržitelné farmy, vinařství, včelaři, pivovary a místní výrobce.

Na všech těchto místech je možné strávit 24 hodin, tedy i přenocovat. Na jednom místě se nepotkáte s více jak dvěma dalšími kolegy karavanisty – z legislativních důvodů je počet míst, která mohou být jedním farmářem poskytována, omezen zpravidla na tři. Mnoho míst v domovské zemi služby, v Rakousku, mimo soběstačných obytných aut vítá i přívěsy, někde je možné dokonce i stanovat, akceptováni jsou i pejsci, je možné zpravidla doplnit vodu a na některých místech se i připojit k elektrické síti.

Roční cena

Roční balíček pro Slovinsko stojí €19.90 v rámci akce, po ní bude stát €24.90. Po zaplacení získáte přístup ke službě na dalších 365 dnů. Členství si lze koupit zde:
https://www.schauaufsland.com/mitgliedschaft-kaufen/

Odkaz na službu je k nalezení i v přehledu všech podobných služeb, v článku:
France Passion a podobné služby v Evropě 2022

úvodní obrázek: Timothy EberlyUnsplash

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Vytvořte si web nebo blog na WordPress.com

%d blogerům se to líbí: