Týden 37 – výběr novinek

Komentářů:

0

Poznámka: neustále doplňovaný a aktualizovaná seznam všech českých blogů a stránek s tématem cestování s obytným autem a přívěsem je k nalezení zde.

Přehled novinek za 37. týden – tentokrát s cestopisy z Čech, Slovenska, Rakouska, Řecka a chorvatské Istrie. Odkazy na přehled novinek z výstavy Caravan Salon 2020 v Düsseldorfu – pěkně přehledně s krátkým komentářem. Připomínka sedmdesáti let s Transportérem. A k tomu videa s americkým obytňákem v Čechách a nebo o kempovaní s americkým přívěsem v Kanadě, výlet do Hymeru a do hor.

Nové články


  • Camper dodávkou po světe: Istria na poslednú chvíľu – pěkně a přehledně popsaný okruh Istrií se spoustou doprovodných fotek a mapkou s vyznačenými místy zájmu.

Ostatní

Mix

  • Garáž.CZ: Jak bezpečná jsou obytná auta? – aneb návrat k nedávnému testu ADAC a obytné vestavby, doplněn o komentář výrobce obytek, společnost Krs.

Video

  • kempování po „americku“ (Kanada) – Ghost River Wilderness Area – beze slov, jen hudba a záběry, truck naložený terénní čtyřkolkou a za tím dloooouhý veeeeelký přívěs.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Vytvořte si web nebo blog na WordPress.com