Týden 38 – výběr novinek

Komentářů:

0

Poznámka: neustále doplňovaný a aktualizovaná seznam všech českých blogů a stránek s tématem cestování s obytným autem a přívěsem je k nalezení zde.

Přehled novinek za 38. týden – tentokrát popis cest v Čechách, Itálii, Francii, testy obytných dodávek a nakonec kopa nových videí – téměř by se dalo říci, že videa tento týdne převážili nad články.

Nové články

  • Výlety obytňákem: Odkojeni Vltavou – Vltava, jaká to musela být krásná řeka před sto lety… už se naživo nikdy nedovíme. Dnes si můžeme jen při pohledech ze skalních vyhlídek domýšlet.

  • S rodinou na cestách: Fotky z dovolené… – Každý chceme mít své krásné společné okamžiky zaznamenané. A tak fotíme a fotíme a během toho focení se nám docela snadno stane, že ty nejdůležitější okamžiky nám uniknou.


Ostatní

Mix


Video


  • Cestoman: Závodní okruh LE MANS KEMPREM – Legendární závodní okruh v Le Mans je z větší části na normálních komunikacích. Našel jsem si ji na mapě a projel ji kemprem. Jezdí se tu 24 hodinové závody a odehrával se tu legendární souboj Ford vs Ferrari.

  • BezKempu: Na Bidýlku – Rozhodli jsme se podělit se s Vámi o náš nejoblíbenější kousek země v Těšínských Beskydech, který jsme pro Vás trošinku uzpůsobili k pohodlnému táboření.
  • JVM Camper: Obytná vestavba „Comfort“ MB Vito L2H1 – Máme pro Vás připravenu další obytnou vestavbu v malé dodávce, tentokrát z řady „Comfort“. Komfortní, pohodlná, s kuchyní, šatní skříní, lednicí a velkými úložnými prostory. Jedinečná svou prostornou postelí a absolutní nezávislostí na přípojkách, OFF – GRID. Poskytne příjemné posezení pod markýzou nebo naopak umožní práci na počítači, bez jakéhokoliv omezení.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Vytvořte si web nebo blog na WordPress.com