Týden 27 2021 – výběr novinek

Komentářů:

0

Poznámka: neustále doplňovaný a aktualizovaná seznam všech českých blogů a stránek s tématem cestování s obytným autem a přívěsem je k nalezení zde.

Další díly seriálu Kempiči, tipy na cesty po Česku, pár rozhovorů i pár video cestopisů. Novinky u Adrie i aktuality u Posslu a Cleveru.

Nové články


  • Výlety obytňákem: Devět skal, reparát ze Žďárských vrchů – Žďárské vrchy jsem dosud trochu zanedbával, kde jinde zkusit reparát, než na nejvyšším vrcholu? Devět skal se od těch ostatních ale zase tolik neliší ani výškou ani profilem ani tím, co poutník na vrcholku hory najde.

  • Tec4Camper: Karavanista = Cyklista? – Dnes bych vám chtěl dát několik tipů, kde můžete za “nula nula prdlačky” odstavit svoje bydlení a vydat se na skvělý cyklovýlet. Zároveň bych se chtěl zastavit i u tématu e-kol, koloběžek, dokonce skateboardů na cyklostezkách.

  • Vanisti:
    • Mercedes Marco Polo – díl 3 – závěrečné zhodnocení – V minulých dílech seriálu o Mercedes Marco Polo jsem se věnoval autu jako takovému a potom jsem sdílel naše zkušenosti jak se nám v této vestavbě bydlelo. Na dnešní závěrečné…
    • Pössl – novinky pro rok 2022 – Rok se s rokem sešel (viz Pössl – novinky pro rok 2021) a máme tu opět sadu novinek od společnosti Pössl pro rok 2022. Letošní trendy jsou dva. Posílení modelových..Ostatní – Mix


  • iDnes: Není co prodat ani půjčit. Karavany jsou v koronavirové době hitem léta – Karavany se staly v Olomouckém kraji hitem letošního léta. K půjčení i prodeji je tak nyní jen posledních pár kusů. Poskytovatelé i provozovatelé kempů se shodují, že za vyšší zájem může částečně koronavirová pandemie, neboť se na karavany vztahuje mnohem méně případných omezení.

Černá kronika

Audio


Video

Vestavby

MixCestopisy  • Rakousko Nemecko – Nadherne cestovani po Rakouských Alpách a nemeckem Berchtesgadenu…

Technika

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Vytvořte si web nebo blog na WordPress.com