Slevová karta do kempů zdarma – vhodná zejména pro směr Chorvatsko mimo sezónu

Kartu Avtocampi Camping Card jsem na svém webu kdysi zmínil, ale nezaškodí si ji znovu připomenout. Není sice tak známá jako karty ACSI či ADAC, ale má jednu velkou výhodu – je zdarma. A pokud je vaším hlavním cestovním cílem Chorvatsko či Slovinsko, pak je tato karta původem ze Slovinska k těm známějším velmi zajímavou a konkurenceschopnou alternativou.

Navíc ji můžete mít hned a jak bylo řečeno, i zdarma. Obratem ji obdržíte po vyplnění formuláře na internetových stránkách https://www.avtokampi.si/camping-card.

Vlastně to ani formulář není, jen políčko pro zadání emailové adresy. Během okamžiku vám dorazí email s odkazem na stránku karty. Zde si můžete kartu stáhnout na svůj mobil či vytisknout. A okamžitě začít používat. Slevu na tuto kartu nabízí přes 200 kempů a to rozhodně není zanedbatelný počet.

Příklad slev

Camp Viter

Kartu Avtocampi CC akceptují v dubnu, květnu, červnu, září a říjnu, cena za dva dospělé, místo, elektřinu a psa je €18. Plus €2.20 místní poplatky. Cena je tedy stejná, jakou byste zaplatili jako držitelé karty ACSI.

Běžný pobyt tady ve zmíněném období přijde na €21.4 až €27.60.

Zaton Holiday Resort

Od 13.4 do 24.6 a na období od 3.9 do 1.10 nabízí za €22 místo pro dvě osoby. Opět je to stejný poplatek jako pro držitele karty ACSI. Běžný pobyt tady přijde ve zmíněném období až na €48 eur, minimálně na €26, jakákoliv slevová karta se tedy vyplatí.

Camp Slamni

Cena €20 pro období 15.04.-02.06 a 01.09.-11.10, dva dospělé a stání. Běžná cena je až €30.


Karta je vhodná pro cesty po Slovinsku, kde sníží cenu za osobu obvykle o 10%, tedy například z €10.50 na €9.975 v sezóně a z €9 na €8.10 mimo sezonu. Ale slevy se liší kemp od kempu, někde se nabízí sleva 5-10% v hlavní sezóně.

Kartu lze uplatnit v některých kempech v Srbsku, Černé hoře a Itálii.

Závěr

Karta Avtocampi CC je zajímavou alternativou k dalším kempingovým kartám – nenabízí ale tak široké možnosti a je regionálně omezena. Ale pokud vyrazíte mimo hlavní sezonu směrem Chorvatsko a nemáte žádnou jinou kartu, je dobré nabídku zkontrolovat a případně využít. Kartu totiž získáte během okamžiku. I tak je ale výhodnost slevy dobré zvážit, neboť zejména v Chorvatsku lze najít i levnější kempy než výše uvedené.

Na portálu Avtokampi.si naleznete také seznam kempů, seznam karavanových stání ve Slovinsku, Chorvatsku a Srbsku a další turistické informace.

 1. Dobrý den, Martine, děkuji Vám.

  Kartu jsem si stáhl. Snad ji letos využiju.

  Ať se Vám daří. Mirek Zelený

  Dne 19.01.2022 v 16:39 Silver On The Road napsal(a):
  > WordPress.com
  > Martin Strimpfl zveřejnil:“ Kartu Avtocampi Camping Card jsem na svém
  > webu kdysi zmínil, ale nezaškodí si ji znovu připomenout. Není sice
  > tak známá jako karty ACSI či ADAC, ale má jednu velkou výhodu – je
  > zdarma. A pokud je vaším hlavním cestovním cílem Chorvatsko či
  > Slovinsko, “
  >

  To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: