Slevová karta do kempů zdarma – vhodná zejména pro směr Chorvatsko mimo sezónu

Komentářů:

1

Kartu Avtocampi Camping Card jsem na svém webu kdysi zmínil, ale nezaškodí si ji znovu připomenout. Není sice tak známá jako karty ACSI či ADAC, ale má jednu velkou výhodu – je zdarma. A pokud je vaším hlavním cestovním cílem Chorvatsko či Slovinsko, pak je tato karta původem ze Slovinska k těm známějším velmi zajímavou a konkurenceschopnou alternativou.

Navíc ji můžete mít hned a jak bylo řečeno, i zdarma. Obratem ji obdržíte po vyplnění formuláře na internetových stránkách https://www.avtokampi.si/camping-card.

Vlastně to ani formulář není, jen políčko pro zadání emailové adresy. Během okamžiku vám dorazí email s odkazem na stránku karty. Zde si můžete kartu stáhnout na svůj mobil či vytisknout. A okamžitě začít používat. Slevu na tuto kartu nabízí přes 200 kempů a to rozhodně není zanedbatelný počet.

Příklad slev

Camp Viter

Kartu Avtocampi CC akceptují v dubnu, květnu, červnu, září a říjnu, cena za dva dospělé, místo, elektřinu a psa je €18. Plus €2.20 místní poplatky. Cena je tedy stejná, jakou byste zaplatili jako držitelé karty ACSI.

Běžný pobyt tady ve zmíněném období přijde na €21.4 až €27.60.

Zaton Holiday Resort

Od 13.4 do 24.6 a na období od 3.9 do 1.10 nabízí za €22 místo pro dvě osoby. Opět je to stejný poplatek jako pro držitele karty ACSI. Běžný pobyt tady přijde ve zmíněném období až na €48 eur, minimálně na €26, jakákoliv slevová karta se tedy vyplatí.

Camp Slamni

Cena €20 pro období 15.04.-02.06 a 01.09.-11.10, dva dospělé a stání. Běžná cena je až €30.


Karta je vhodná pro cesty po Slovinsku, kde sníží cenu za osobu obvykle o 10%, tedy například z €10.50 na €9.975 v sezóně a z €9 na €8.10 mimo sezonu. Ale slevy se liší kemp od kempu, někde se nabízí sleva 5-10% v hlavní sezóně.

Kartu lze uplatnit v některých kempech v Srbsku, Černé hoře a Itálii.

Závěr

Karta Avtocampi CC je zajímavou alternativou k dalším kempingovým kartám – nenabízí ale tak široké možnosti a je regionálně omezena. Ale pokud vyrazíte mimo hlavní sezonu směrem Chorvatsko a nemáte žádnou jinou kartu, je dobré nabídku zkontrolovat a případně využít. Kartu totiž získáte během okamžiku. I tak je ale výhodnost slevy dobré zvážit, neboť zejména v Chorvatsku lze najít i levnější kempy než výše uvedené.

Na portálu Avtokampi.si naleznete také seznam kempů, seznam karavanových stání ve Slovinsku, Chorvatsku a Srbsku a další turistické informace.

 1. Dobrý den, Martine, děkuji Vám.

  Kartu jsem si stáhl. Snad ji letos využiju.

  Ať se Vám daří. Mirek Zelený

  Dne 19.01.2022 v 16:39 Silver On The Road napsal(a):
  > WordPress.com
  > Martin Strimpfl zveřejnil:“ Kartu Avtocampi Camping Card jsem na svém
  > webu kdysi zmínil, ale nezaškodí si ji znovu připomenout. Není sice
  > tak známá jako karty ACSI či ADAC, ale má jednu velkou výhodu – je
  > zdarma. A pokud je vaším hlavním cestovním cílem Chorvatsko či
  > Slovinsko, “
  >

  To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Vytvořte si web nebo blog na WordPress.com

%d blogerům se to líbí: