Týden 2 2021 – výběr novinek

Přehled novinek za druhý týden roku 2021 – nepříliš překvapivě se objevilo dost článků v tisku ohledně výhod obytných vozů v téhle divné době. I články o tom, jak rozdílně lze přistoupit k problémům, které tento trend přináší. Jisté mediální pokrytí si vysloužil i nový seriál ČT. Pozadu nezůstaly ani příspěvky z aktuálních cest po Portugalsku (kde nově zakázali spaní v obytkách mimo určená místa) a Španělsku, technické tipy na vylepšení vozu, návod na kempovací box do auta i tip na cesty na tento rok. Netradičně je zařazen i článek o možnostech lyžování v dohledné době, aktuální zejména díky blížícím se jarním prázdninám.

Týden 53 – výběr novinek

Přehled novinek za 53.týden roku 2020 – poslední týden roku 2020 přinesl záplavu článku i pár videí. Zajímavostí je návrh trasy na projetí 50 míst na Slovensku, články o tepelné izolaci vestaveb i zprávy z „nájezdu“ obytek do hor na Silvestra. K tomu i seznam možných parkovacích míst pro obytné vozy ve Špindlerově Mlýně, pár videí z cest a kopa dalšího čtení.

Týden 52 – výběr novinek

Přehled novinek za 52.týden roku 2020 – i když vánoční týden nesliboval mnoho novinek, opak je pravdou. Po dlouhé době ožil jeden blog a hned přinesl několik článků, pokračují jak aktuální zprávy ze Španělska i cestopisy z Itálie, pár tipů na zimní kempování jak u moře, tak na polských horách, video o zimním kempování i o výběru obytného přívěsu či o pokrocích v přestavbách dodávek a na konec tip na pořad ČR o karavaningu, který startuje hned příští rok.

1 2 3 18